4 Temmuz 2012 Çarşamba

50 Metre Yüksekten içi Su Dolu Konserve Kutusuna Balıklama Atlama

Niye böyle oldu bilmem. Ama şu sıra hiçbir şeyin tadı yok. Yaz sıcağında kana kana içtiğin biranın kalmış ve ısınmış dibi gibi her şey...
Başlangıcını ne kadar seversen sev, sonu midenibulandırangillerden...
Eskiden sevdiğim yerleri sevmez oldum, eskiden sevdiğim insanları da... (Hatta daha negatif bi takım duygular besliyorum da denilebilir.)
İşin kötü yanı yenilerine de tahammül edemez haldeyim.
Kendimi bi yerlere koyamaz oldum.
İçime zaten sığamıyorum. 
Kafam boş... ama bir o kadar da dolu. 
Bari bi adım atıyım diyorum, bakıyorum önüm kapalı. 
Bi çeşit araf yani... (Araf da çok Elif Şafak tabiri oldu. =/ ayrıca araftakileri de kimse sevmez.)

Bildiğin saçmayım aslında. Böyle yazınca da çok edebiyat parçalıyormuş gibi durdum ama durum bu, yapcak bi şey yok. İç güveysinden daha pis yani halim. 
( Bu ara çok kitap okudum, onun etkisi var kesin. Hayatın anlamını çözüp çözüp akabinde de gidip bi çay koyuyorum. Sonrasında elimde fincan camdan bakıp gördüğüm, duyduğum, yaşadığım ve yaşanılan bi çok şeyi saçma ve anlamsız buluyorum. "Aman Allahım bu ne bohem!" =p)

Her boka bi cevabım var. Her şeyi ucundan az buçuk biliyorum. Bilmiyorsam soruyorum, saçma sapan şeyler öğreniyorum. Hiçbir şeye şaşırmıyorum. Zaten yapı gereği heyecanlandığım vaki değil.

Hepsini toplayınca ortaya ne çıkıyor? 
Kıravat takmış bir göt! =p 
Ya da onun gibi bir şey...

Kendimi ayaklardan bağlayıp 5 metreden bi havuza sallandırasım var. Ne biliyim belki o zaman açılırım. =D

Şimdi niye bu iç daraltıcı şeyleri yazıyorum. Bilmiyorum...
Ya da aslında biliyorum. Ama size söylemeye gerek görmüyorum. Öyle de ukalayım hala.

( Bu yazıyı okuyup içinden "olum çok mutsuz lan, ohh olsun sana" diyen insan var mıdır ki acaba ya?! Düşündüm ama bulamadım şu an. Neyse... Varsa da o kadar da mutsuz değilim lan, aşırı sıkılıyorum sadece... Ama Allah sizin başınıza vermesin kardeş hoş bi şey değil cidden. :p Hadi öperim anam iyi davranın kendinize. Hazır içimde bi "Güllü" yeşermişken, ben neşemi kaybetmeden tadını çıkarmaya gidiyorum. Bu arada  güllü demişken de yaslı başladım şen bittim olsun, şöyle bi şey var severek dinlediğim. Bu da benden size gelsin. Sağlıcakla kalın. =p =D)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder